Gizlilik Politikası

image

Dinler Akademi'nin  temel yaklaşımı, toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği, müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasıdır.

 

Üye olurken verilen bilgilere yalnızca ilgili üye ulaşabilir ve bu bilgileri yalnızca üye değiştirebilir.

 

Üye, Dinler Akademi'nin internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

 

Dinlerakademi.com.tr adresinden size gelen bilgilendirici e-postaları ve mesajları almak istemiyorsanız info@dinlerakademi.com.tr adresine boş bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

 

Üyeler, istedikleri zaman üyelikten  ayrılabilir.

 

Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, üye ismi, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

 

Üye bilgileri, Dinler Akademi içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Dinler Akademi çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Dinler Akademi Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir.Üye bilgileri, hukuki zorunluluklar haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

 

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Dinler Akademi Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

 

Dinlerakademi.com.tr hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. Dinlerakademi.com.tr den satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, Dinlerakademi.com.tr veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

 

Dinlerakademi.com.tr, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler, site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

 

Dinlerakademi.com.tr’de yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz.

 

Eğitim Talebi
Eğitim Talebi