Hakkımızda

image

Sivas merkezli olarak, 2006 yılında eğitim hayatına başlayan Dinler Grup’un, eğitim sektöründeki lider firmalar ve yayınlar kullanılarak, kurum ve kuruluşlarımıza, kursiyerlerimize ve değerli ailelerine sunmuş olduğu özgün içerikler sayesinde kısa sürede sektörde tercih edilen isimler arasında yer almıştır.

 

Dinler Grup Akademi,  canlı eğitim hizmetleri sunarak, iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

 

Sivas, Ankara,İstanbul,Gaziantep ve İzmir kadromuzdaki akademik ve uzman öğreticiler, tüm Türkiye'de kullanılan yayınların yazar kadrosuna sahip olmanın gururunu taşımaktadır.

 

Dinler Grup Ailesi olarak birey odaklı yaklaşımımız ve çözüm üretme çabamız, bireylerimizin ve kurum/kuruluşlarımızın güvenini kazanmamızı sağlamıştır. Araştırmacı ruhunu kaybetmeden, sürekli değişen ve gelişen dünyamızı takip ederek etkili rehberlik hizmeti sunan eğitim danışmanlarımız sayesinde; kendine güvenen, kişisel ve toplumsal değerlere sahip bireyler yetiştirmekteyiz.

Eğitim Talebi
Eğitim Talebi