Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi, muhasebeye ilgi duyan ve bu sektörde kendine meslek edinmek isteyen kişilerin sektöre kazandırılmasını amaçlayan kapsamlı bir eğitimdir.

 

 

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

 

 

Günümüzde enflasyon, işsizlik, mesleki belirsizlik gibi ekonomik koşullarından etkilenmeden; kalıcı bir meslek edinerek, yaşamını kolaylaştırmak isteyenler ile üniversite sınavından beklediği sonucu alamamış ama bu sektörde uzman olarak kendisine yeni bir ufuk açmak isteyenler bu eğitime katılabilir.

 

Ayrıca ; Bilgisayarlı Muhasebe kursuna muhasebe alanında kendini geliştirmek isteyenler, firmaların muhasebe veya muhasebe ile ilgili bölümlerinde uzman muhasebe elemanı olarak çalışmak isteyenler,kendi işini kurmayı hedefleyenler yada temel bir muhasebe bilgisine ihtiyaç duyanlar ve muhasebe teorik bilgisi olup da Muhasebe Paket Programlarını ( LOGO-ETA-MİKRO ) öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

 

- En az ilköğretim seviyesinde diploma sahibi olanlar,
- Muhasebe sistemleri konusunda yeteri miktarda bilgisi bulunanlar,
- Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası almak isteyenler,
- Bilgisayarlı Muhasebe konusunda kendini geliştirmek isteyenler.

 

 

Bilgisayarlı Muhasebe Kursunun Faydaları Nelerdir?


İş hayatında büyüklükleri ne olursa olsun tüm firmaların temel amacı; ihtiyaç duydukları uzman muhasebe elemanlarını bulmak veya mevcut muhasebe elemanlarına dışarıdan gerekli desteği sağlayarak yeterli seviyeye gelmeleridir. İş hayatında ön muhasebeyle başlayan kariyer yolculuğu muhasebe sorumlusu, muhasebe şefi, muhasebe müdürlüğü ve mali işler müdürlüğüne kadar ilerlemektedir.


Dinler Akademi olarak ; her ne kadar Tek Düzen Hesap Planı çerçevesinde bilgisayarlı muhasebe eğitimini en iyi şekilde vermeyi hedeflemiş olsakta, bununla sınırlı kalmamaktayız. Bilgisayarlı Muhasebe Eğitiminde konuların teorik yanını öğrenirken, diğer yandan eğitmenlerimizin hazırladığı açıklayıcı uygulamalarla ülkemizdeki muhasebe sisteminin işleyişi de gösterilmektedir. Bilgisayarlı Muhasebe Eğitiminin Amacı

 

Çeşitli sektörlerdeki muhasebe elemanı açığını gidermek üzere etkin bir şekilde kursiyerlerin eğitilmesi ve onların piyasanın ihtiyacını karşılayacak seviyeye getirilmesidir.

 

 

Toplam Süre : 360 Saat

 Diğer Finans ve Muhasebe Kursları Kursları

» Bilgisayarlı Muhasebe Kursu
» Dış Ticaret Kursu
» Sigortacılık Kursu
Eğitim Talebi
Eğitim Talebi