3D Studio Max Kursu

3D Studio Max Kursu

 3D Studio Max, Autodesk tarafından geliştirilen bir 3 boyutlu modelleme, görselleştirme , kaplama, aydınlatma ve animasyon yazılımı olan 3ds max mimari görselleştirme, bilgisayar oyunları, sinema,  endüstriyel tasarım sunumları  , TV için görsel efektler ve daha bir çok alanlarda yaygın kullanılan programıdır.

 

Gelişmiş eklenti desteği ve kolay kullanımı ile 3DS Max, 3B modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan biridir. Gelişmiş karakter modelleme özellikleri ile oyun geliştiricilerinin gözdesi haline gelmiştir.

 

3DS Max Eğitimi çok sayıda temel nesneyi hazırlama olanağı sunar. Eğitim sonunda; mimari tasarımlar için de duvar, kapı, pencere ve merdiven gibi bileşenleri ölçülerini kolayca değiştirerek projeye ekleyebilirsiniz.

 

Kimler Katılabilir ?

 

3ds Max Eğitimi  için ön koşul gerekmemektedir. 3ds Max Eğitimi programında; konular en temelden en ileri seviyeye kadar detaylı olarak anlatılmaktadır. Reklamcılar, mimarlar ve mühendisler bu eğitime katılarak, uzmanlık alanlarını pekiştirebilirler.

 

Toplam Süre : 150 Saat

 Diğer CAD TASARIM MERKEZİ Kursları

» Sap2000 Kursu
» 3D Studio Max Solidworks
» CATIA Kursu
» Archicad Kursu
» Web Tasarım Kursu
» Grafik ve Web Tasarım Kursu
» Autocad Kursu
» 3D Studio Max Kursu
Eğitim Talebi
Eğitim Talebi