Grafik ve Web Tasarım Kursu

Grafik ve Web Tasarım Kursu

Grafik ve web tasarımcıları iş hayatına başladıklarında tasarım yapabilecek beceriye ve en çok tercih edilen programları kullanabilmeye ihtiyaç duyarlar. Dinler Akademi bu eğitimle öğrencilerine bu bilgi ve becerilerini kazandırarak bir meslek edinmelerini sağlamaktadır. Yeni teknolojileri içeren kapsamlı bir eğitim programı hazırlanmıştır.

 

Gazete ilanları veya bize gelen eleman başvurularını lütfen inceleyin. İlanların çoğunda, firmaların grafik tasarım ve web tasarım konusunda kendini yetiştirmiş elaman aradıklarını göreceksiniz. Bu taleplerden anlaşılıyor ki bu mesleklere ilgi bir çok meslekten daha fazladır.

 

Eğer sizinde grafikerlik mesleğine ilginiz varsa veya yeni bir meslek edinmek isterseniz, Dinler Akademi olarak bu konuda size desteğimiz büyük olacaktır. İş bulmanıza aktif olarak I.K. desteği veriyoruz.

 

 Kimler Katılabilir ?

 

Grafik ve Web Tasarım alanında kariyer hedefleyen en az lise mezunu herkes katılabilir. Ayrıca bu program web ve grafik alanında çalışan ve mevcut işlerindeki becerilerini arttırmayı hedefleyenler içinde uygundur.

 

Çalışma alanları Nerelerdir ?


* Tüm kamu kurumlarının grafik tasarım bölümlerinde 

* Özel şirketlerin grafik tasarım bölümlerinde 

* Piyasaya Web ve grafik tasarım işi yapan ajanslarda 

* Kendiniz özel olarak piyasaya grafik tasarım işi de yapabilirsiniz.

 

Toplam Süre 140 SaatDiğer CAD TASARIM MERKEZİ Kursları

» Sap2000 Kursu
» 3D Studio Max Solidworks
» CATIA Kursu
» Archicad Kursu
» Web Tasarım Kursu
» Grafik ve Web Tasarım Kursu
» Autocad Kursu
» 3D Studio Max Kursu
Eğitim Talebi
Eğitim Talebi