Archicad Kursu

Archicad Kursu

ArchiCAD, mimarlar için üretilen 3B BDT (Bilgisayar Destekli Tasarım) yazılımıdır. ArchiCAD her an istenilen bakış açısına uygun gerçek üç boyutlu görüntüyü, çerçeve, gerideki çizgileri gizlenmiş, renklendirilmiş veya foto realistik görüntüleri program veya modül değiştirmeden tek bir komutla elde edebilmektedir.

 

ArchiCAD projelendirmede hassasiyet ve etkinlik sağlayıp tasarımınız üzeride daha fazla kontrol sunarak iş akışı süreciniz için farklı bir yaklaşım sunar. Duvarlarınızı yükseltirken, katlarınızı, kapı ve pencerelerinizi yerleştirirken, merdivenlerinizi ve çatılarınızı oluştururken ArchiCAD'in Bina Bilgi oluşturun aracı 3D model bilginizin merkezi bir veritabanını meydana getirir. Bunu kullanarak tasarımınızın içerdiği planlar, kesit ve cepheler, mimari ve yapı detayları, metraj listeleri, renderlar, animasyonlar ve sanal gerçeklik ürünlerini elde edersiniz.

 

Diğer bir deyişle, ArchiCAD, tasarım yaparken, tekrarlanan, sıkıcı işleri en aza indirerek tüm proje belgelerinizi yaratır. 2D yazılımları kullanarak tasarım yapmanın aksine, ArchiCAD'in Sanal Bina yaklaşımı belgelerinizin bütünlüğünü koruyarak istediğiniz zaman değişiklik yapmanızı sağlar.

 

Kimler Katılabilir ?

 

ArchiCAD, mimar ve iç mimarların projelerinin her alanında kullanabilecekleri tasarım farklılıkları oluşturmak üzere geliştirilen bir programdır. Özellikle hazır objelerden oluşan son derece gelişmiş kütüphanesi sayesinde çalışmalarınızı kısa sürede ve verimli şekilde oluşturabilmenize olanak sağlar.

 

Tasarımın tüm aşamalarında, istenilen bakış açılarına uygun 3 boyutlu teknik kesit ve cephe görüntüleri elde etmenize olanak sağlaması ve tüm revizyonların otomatik olarak güncellenmesi ile tasarımlarınızda zamandan kazanmanıza olanak sağlamaktadır. ArchiCAD programı ile projelendirme ve görselleştirme yapabilmek, katılımcıları kendi branşlarında aranan kişiler haline getirecektir.

 

Mimarlar, iç mimarlar, mimari alanda çalışan tüm tasarımcılar, bu bölümlerde okuyan ya da kariyerlerini bu alanda oluşturmak isteyen öğrenciler bu eğitime katılabilir.

 

Toplam Süre : 60 SaatDiğer CAD TASARIM MERKEZİ Kursları

» Sap2000 Kursu
» 3D Studio Max Solidworks
» CATIA Kursu
» Archicad Kursu
» Web Tasarım Kursu
» Grafik ve Web Tasarım Kursu
» Autocad Kursu
» 3D Studio Max Kursu
Eğitim Talebi
Eğitim Talebi