Kurumsal Bilgiler

Dinler Akademi Hakkında

Eğitimlerimiz, personelin ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaç analizi ve Seviye tespit Sınavları yapıldıktan sonra planlanmakta, Uzman eğitmen kadromuz ile tüm eğitim detaylarımız projelendirilmektedir. 

 

Dinler Grup Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinin Firmalara/Kurumlara özel Oluşturduğu Kurumsal Hizmetlerin Hedefi Nedir ?

 

Dinler Grup eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin kurulduğu yıldan bu yana, yürütmekte olduğu amaca özel eğitim programlarıyla, ulusal ve uluslar arası piyasalarda çalışan sanayimize ve iş dünyamıza eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte, dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan biri olan, bilişim, iş çözümleri, kişisel gelişim ve dijital tasarım eğitimlerinde farklılıklar yaratarak, çalışanların gelişimi ile kurumların verimliliğini arttırmalarına destek vermektedir.

 

Dinler Grup olarak, firmanın ihtiyacı olan eğitimi analiz edip; ihtiyacın niteliğini, hangi nicelikte ve hangi programlarla giderilebileceğini, Dinler grup’un yenilikçi eğitim anlayışıyla çözüm noktalarını belirleyerek, “doğru kişiye doğru yatırımla” firmalarımızın/öğrencilerimizin bu alandaki verimliliğini arttırmayı ve çalışmaları bilimsel verilerle ölçümlemeyi hedeflemekteyiz.

 

Firmamızın/Kurumunuzun Eğitim İhtiyacı Nasıl Belirleniyor ?

 

Dinler Grup Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin yenilikçi eğitim anlayışı; bireylerin kişisel gelişimlerinden yola çıkarak, kurumların verimliliğini arttırmayı hedeflemektedir. Programın etkin bir biçimde yürütülebilmesi adına, uygulama aşamasına geçmeden önce eğitim talebinde bulunan çalışanlar ve yöneticilerin yönlendirmesi ile başvuran bireylerden bir eğitim havuzu oluşturulur.

 

Profesyonel iş süreçleri ve anketler yardımıyla, çalışanların; nerede, ne zaman, ne kadar, ne nitelikte ve hangi eğitim programlarını almaları gerektiği analiz edilir. Analizler; Dinler Grup’un kendisine özel seçim sistemleriyle eğitmen kadrosuna dahil ettiği eğitmenler tarafından gerçekleştirilir. Analizler sayesinde, eğitim programının içeriği, eğitim programının süresi ve özellikleri çalışanların pozisyonları ve kariyer olanakları göz önüne alınarak, mevcut durumları ve hedeflenen seviyeleri belirlenir. 

Neden biz ?

Neden kursa katılmalıyım ?
İş Garantisi

İş garantili eğitim programı dahilinde sertifikayı aldığınız an, anlaşmalı olduğumuz firmalarda işiniz hazır.

 

Alacağım sertifika ne işime yarar ki , kim ister bu sertifikayı , özel sektör bu sertifikalara ne kadar önem veriyor gibi soruları aklınızdan siliyoruz.

 

Dinler Akademi Mesleki Eğitim veya diğer Sertifika Programlarımızdan birini seç ve geleceğini hemen hazırla...

Uzman Kadro

Dinler Akademi eğitim ve danışmalık kurumu olarak tasarlanan programlarımız, koordinatörlük ve proje gruplarında düşünülen isimler; alanında iyi yetişmiş olmakla birlikte, sorumluluklarına verilecek bölgeyi tanıyan ve alanı bilen çalışmalarıyla yurt içinde ve yurt dışında tanınan, her türlü ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş ve kişilerle rahatlıkla bağlantı kurabilme bilgi, yetenek ve tecrübesine sahip, işini seven akademisyen ve uzmanlardan seçilmektedir.

Söz konusu ekipler takım ruhuyla uyum içinde çalışma potansiyeline ve bu potansiyeli verimliliğe dönüştürme yeteneğine sahiptir.

Yüzlerce Referans

Türkiye'nin ilk ve tek Kariyer Merkezi olarak Sivas ilinde faaliyet gösteren en yüksek katılımcı kapasitesine sahip,en geniş ve kurumsal eğitim kurumu olarak, Cad Tasarım ve Bilgisayar Eğitimleri , İlk Yardım , Kariyer gelişim, Tehlikeli ve Çok tehlikeli işler gibi eğitimler sağlanmasına talibiz.

Uzun yıllar boyunca sektörde elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeyi sizlerle paylaşmak ve Kurumunuza ve personellerinize artı katmak için vermiş olduğumuz hizmetleri referanslarımız ile siz değerli müşterilerimize gururla sunuyoruz.

Dijital Ortam

Dinler Akademi kurumunun hazırlamış olduğu Dijital Ortam sayesinde değerli Müşterilerimiz ; Öğretimin, öğretmen ve öğrencinin öğrenme-öğretme yeteneğini belli düzeylerde ayırmak mümkündür. Öğrenci ders materyalini kendi istediği zamanda ve mekanda izleyebilmektedir. Öğrenci anlamakta güçlük çektiği noktaları tekrar gözden geçirebilir. Böylece sınıf içindeki tüm öğrencilerin aynı zeka ve istek düzeyinde kabul edildiği yüz yüze öğretim ortamındaki sıkıntılar aşılabilmektedir. 

Sanal öğretim sistemleri ile dağıtılan bilgi süreklilik ve güncellik arz ettiğinden yaşam boyu öğrenimde olanaklı imkan sağlanır.

Dinler Akademi

Memnuniyet Grafiği
  • İnternette Arama 85%
  • Eğitim Sonrası Memnuniyet 94%
  • Bireysel Talep 80%
  • Kurumsal Talep 93%
Eğitim Talebi
Eğitim Talebi