İş Ortaklığı

image

Satış Ortaklığı Programımız

 

Firmanız veya Şahsınız İçin satış ortaklığı programı ile sizleri de kazancımıza ortak olmaya çağırıyoruz. Web sitenizdeki ziyaretçilerinize ya da diğer mecralarda sizi takip eden insanlara hem birbirinden keyifli deneyimler yaşayabilecekleri etkinlikler önerebilir hem de onların sizin önerinizle satın alacakları tüm kurslardan kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Size özel olarak verilecek bağlantıya tıklayarak sitemizi ziyaret eden kullanıcılar 30 gün süre ile sizin referansınız ile sistemimizde tanımlanır. Bu süre içinde, size verilen linkiniz ile, sitemizi ziyaret ettiklerinde yapacakları her işlem için komisyon kazanmaya devam edersiniz.

 

Minimum Ödeme Limiti Yok

 

Satış ortaklığı programımızda sizin referansınız ile yapılan tüm işlemler için ödemelerinizi herhangi bir alt limit olmadan yapıyoruz. Her ay satış ortaklarımız aracılığı ile gerçekleşen satışlardan elde edilen komisyon tutarını, takip eden ayın sonunda topluca veya her hafta sonu size ödüyoruz.

 

Web sitenizin/bloğunuzun içeriğini zenginleştirin.

 

Ayrıca size özel satış ortaklığı kodunuz ile Müşterileriniz İçin sitemizde yer alan ziyaretçilerinize uygun olduğunu düşündüğünüz istediğiniz kursları duyurabilirsiniz. Örneğin kodunuz Sivas, ise tek yapmanız gereken sitemize vereceğiniz bağlantıların sonuna /ref-sivas ekini eklemek. Bu kadar basit. Bu bağlantı ile gelen her ziyaretçiyi satış ortaklığı programı kapsamında sizin referansınız kabul edeceğiz ve gerçekleştirecekleri her kurs kaydından ek gelir elde edebileceksiniz.

 

Size özel referans kodunuz ile ana sayfamıza link vermek için ; www.dinlerakademi.com.tr/ref-sivas , şeklindeki bağlantıyı paylaşmanız yeterli. Ancak doğrudan bir kurs sayfasına yönlendirme yapmak isterseniz de bağlantınızı www.dinlerakademi.com.tr/eğiticinin-eğitimi/ref-sivas şeklinde de kullanabilirsiniz. (Örneklerdeki sivas kodunu size özel müşteri kodu ile değiştirmelisiniz.)

 

Satış ortaklığı müşteri sistemimiz ile ilgili her türlü sorunuz için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bol kazançlar günler ve keyifli çalışmalar dileriz.

 İş Ortaklığı Başvuru Formu

Eğitim Talebi
Eğitim Talebi